بزرگداشت شهید خدمت آیت الله رئیسی؛

با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان راند اول مسابقات اتومبیلرانی سرعت برگزار شد 

مرحله اول مسابقات ریس صبح امروز با حضور دکتر اسبقیان و خانواده شهید رمضانی مقدم برگزار و نفرات برتر سرعت قهرمانی ایران معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، مرحله اول مسابقات اتومبیلرانی ریس جام خادم ایران، یادبود شهید خدمت سید ابراهیم رئیسی و همراهان ایشان جمعه یازدهم خردادماه در پیست اتومبیلرانی آزادی تهران برگزار شد.

این مسابقات با استقبال زیاد جوانان و تماشاگران و با حضور علاقه مندان، جمعی از پیشکسوتان همراه بود
ورزشکاران از سراسر کشور در 9 کلاس به رقابت پرداختند. 

 سید محمد شروین اسبقیان معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان با قدردانی از حرکت فرهنگی و ارزشی فدراسیون برای نامگذاری رقابت به عنوان رئیس جمهور شهید، آیت رئیسی گفت: برنامه ها و مسابقات فدراسیون متنوع و با استقبال جوانان است و از آقای ناظمی و مجموعه تیم مدیریتی و پیشکسوتان و مربیان تشکر میکنم

اسبقیان امروز از بخش های مختلف یرگزاری مسابقه از جمله اتاق کنترل مسابقات بازدید کرد و جوایز نفرات برتر در کلاس توربو این مسابقات را نیز اهدا کرد

در مسابقه امروز توسط رئیس فدراسیون از خانواده شهید غلام عباس رمضانی مقدم تجلیل شد و این خانواده کاپ نفرات برتر کلاس 206 TU5 را نیز اهدا کردند.

از جمله اتفاق جالب توجه در این مسابقه  حضور جواد مهدیه پیشکسوت و قهرمان اتومبیلرانی بود که از دهه چهل شمسی در مسابقات حضور داشتند و امروز با ۷۸ سال سن در کلاس آزاد با خودروی BMW شرکت کردند. توسط فدراسیون و کمیته ریس از این پیشکسوت تقدیر به عمل آمد.