خانه اخبار محسن مرگن: موتور سواری یک رشته ورزشی انفرادی است و پروتکل های بهداشتی به راحتی در آن رعایت می شود

شناسه: ۸۹۱ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۷/۲۸ - ۱۳:۰۴ بازدید: ۶۳۱ نسخه چاپی:

محسن مرگن: موتور سواری یک رشته ورزشی انفرادی است و پروتکل های بهداشتی به راحتی در آن رعایت می شود

اگر فدراسیون مسابقه ای برگزار کند، با کمال میل حضور پیدا خواهیم کرد

ورزشکار رشته موتورریس: موتور سواری یک رشته ورزشی انفرادی است و پروتکل های بهداشتی به راحتی در آن رعایت می شود

محسن مرگن ورزشکار رشته موتور ریس در گفتگو با مافیری اظهار داشت: در حال حاضر آمادگی جسمانی خوبی برای حضور در مسابقات دارم و با تمرینات انفرادی خودم را در شرایط مطلوبی نگه داشته ام، ولی به دلیل شیوع ویروس کرونا مسابقات همچنان برگزار نمی شود، اگر فدراسیون مسابقه ای برگزار کند ما با کمال میل حضور پیدا خواهیم کرد، موتور سواری یک رشته ورزشی انفرادی است و پروتکل های بهداشتی به راحتی در آن رعایت می شود. اگر چه هزینه های بالا این رشته برخی اوقات مانع شرکت پررنگ در مسابقات می شود ولی در صورت صدور مجوز های لازم توسط وزارت ورزش و جوانان جهت برگزاری مسابقات، مطمئنا در این رقابت ها حضور پیدا خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه از طریق شبکه های مجازی اخبار فدراسیون را پیگیری می کند در خصوص مطالبه ورزشکاران از فدراسیون گفت: جمع کردن ورزشکاران در کنار هم به عنوان جلسات هم اندیشی باعث تحرک بیشتر فدراسیون می شود، استفاده از نظر ورزشکاران می تواند به فدراسیون کمک رسان باشد و با توجه به اینکه به دلیل شیوع کرونا شرایط خاصی در ورزش حاکم است توقع ما این است که فدراسیون بیش از پیش پیگیر وضعیت و شرایط ورزشکاران باشد.
وی گفت: امیدوارم با پشت سر گذاشتن این بیماری، مسابقات به روال عادی برگردد، و حضور مجدد ورزشکاران در پیست باعث پر رنگ تر شدن این رشته شود

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها