خانه اخبار عامری: ورزشکاران به دلیل عشق و علاقه به این رشته در مسابقات حضور پیدا می کنند

شناسه: ۸۹۶ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۱:۴۷ بازدید: ۶۵۵ نسخه چاپی:

عامری: ورزشکاران به دلیل عشق و علاقه به این رشته در مسابقات حضور پیدا می کنند

کل دنیا درگیر ویروس کرونا است

ورزشکار رشته اتومبیلرانی درگ: متاسفانه کل دنیا درگیر ویروس کرونا هست و باید سعی کنیم با همکاری فدراسیون از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم. ورزشکاران رشته موتورسواری و اتومبیلرانی به دلیل عشق و علاقه به این رشته در مسابقات حضور پیدا می کنند.

ارسطو عامری ورزشکار رشته اتومبیلرانی درگ در گفتگو با مافیری اظهار داشت: امروز کل کره زمین درگیر ویروس کرونا شده است ونمی توانیم بگوییم شیوع این بیماری فقط برای ایران است، متاسفانه ورزش را هم تحت شعاع قرار داده و رشته ماهم  از این قاعده مستثنی نیست. این نگرانی برای همه وجود دارد و باید سعی کنیم همکاری هایمان را با فدراسیون داشته باشیم تا از شیوع این بیماری جلوگیری کنیم و از سیاست های ستاد مقابله با کرونا در ورزش پیروی کنیم، ازدحام جمعیت باعث شیوع و گسترش می شود، بهترین کار این است که مسابقات در شرایط فعلی برگزار نشود. درسال جاری مسابقه ای برگزار نشد و فقط امسال یک دوره مسابقات کشوری به میزبانی آیلند برگزار شد.


وی با اشاره به اینکه پس از گذر از این بیماری اگر تعداد مسابقات افزایش پیدا کند و پیست بزرگتری ایجاد شود به این رشته کمک بزرگی می شود گفت: رشته درگ رشته ای است که پیستی به  طول یک کیلومتر نیاز دارد، باید یک پیست ثابتی باشد تا وزشکاران بتوانند هم در آن تمرین کنند وهم مسابقات را برگزار کنند، به این صورت نباشد که هرباردر یک پیست جداگانه مسابقات و تمرینات برگزار شود، چرا که ارتفاع زمین از سطح دریا برروی خوردو تاثیر دارد و این اختلاف سطح باعث تغییر زمان ثبتی میشود و مجموعه این عوامل باعث می شود تا زحماتی که تیونرها و ورزشکاران بر روی خودرو انجام می دهد بی تاثیر باشد، در شرایط عادی در هر سال 5 مسابقه درگ کشوری برگزار می شود، اگر تعداد این مسابقات در تهران و در استان های مختلف افزایش پیدا کند خیلی بهتر است. وی با اظهار این که انگیزه حضور و تلاش ورزشکاران در مسابقات به دلیل عشق و علاقه آنها به این رشته است گفت: اتومبیلرانی در کشور ما رشته ای نیست که ورزشکاران صرفا به خاطر کاپ یا یک جایزه نقدی بزرگ مسابقه بدهند، مسابقات بیشتر داخلی و کشوری است. افرادی که حضور دارند وهزینه می کنند انگیزه آنها عشق و علاقه به این رشته است و در واقع هدف وزشکاران از حضور عشق و علاقه ای است که برای این رشته قائل هستند.

وی اظهار داشت: امیدورام با کمک مسئولان فدراسیون و توجه و علاقه ای که بین ورزشکاران این رشته وجود دارد و با جذب علاقه مندانی که به هر دلیل نتوانسته اند حضور داشته باشند این رشته توسعه و پیشرفت کند.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها