خانه اخبار مهدی شمسی: بیشترین استعداد و علاقه مند در استان بوشهر در رشته موتور ریس است

شناسه: ۸۹۷ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۸/۶ - ۰۹:۲۸ بازدید: ۷۰۳ نسخه چاپی:

مهدی شمسی: بیشترین استعداد و علاقه مند در استان بوشهر در رشته موتور ریس است

رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان بوشهر: اواخر مهر ماه سال جاری دوره مربی گری درجه ۳ را برگزار کردیم که تا به حال برگزاری دوره آموزشی با نظارات فدراسیون در استان نداشتیم و با استقبال خوبی همراه بود.مهدی شمسی رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی استان بوشهر در گفتگو با مافیری اظهار داشت: با حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان، هیئت در سالهای گذشته فعالیت های خوبی داشته است.
پیست موتورسواری ریس در اواخر سال گذشته راه اندازی شد و موفق شدیم پیست را افتتاح کنیم و در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا نتوانستیم مسابقه ای برگزار کنیم ولی برای تمرینات ورزشکاران مهیا است و ورزشکاران در پیست به تمرین می پردازند.
ورزشکاران استان را ساماندهی کردیم، بازسازی پیست بندرگاه را انجام دادیم، زمینی به مساحت ۱۰ هکتار جهت ساخت پیست تهیه شده و کارهای زیرساختی آن را انجام می دهیم و منتظر بودجه برای آماده سازی آن هستیم، همچنین پیست دشتستان به اتمام رسیده و آماده برگزاری مسابقه است و منتظریم تا کارشناسان فدراسیون پس از بازدید این پیست را تایید کنند. ۱۰ هکتار زمین برای پیست دشتی اختصاص دادیم و کارهای تحویل دهی آن صورت گرفته و در حال انجام کارهای اداری است.
وی با بیان اینکه به دلیل شیوع ویروس کرونا فعالیت های هیات به سمت آموزش سوق پیدا کرده است اظهار داشت: متاسفانه امسال درگیر بیماری کرونا هستیم، برگزاری مسابقات را متوقف کرده ایم و بیشتر فعالیت ها را به سمت بحث آموزش برده ایم، در اواخر مهر ماه سال جاری برگزاری دوره مربی گری درجه ۳ را داشتیم که با استقبال خوبی همراه بود، و حدود ۳۰ نفر در این کلاس شرکت کردند و شرکت کنندگان در حال حاضر هم در حال برگزاری امتحانات این دوره هستند تا پس از اخذا مدارک بتوانیم چندین مربی در استان بوشهر داشته باشیم.
 وی اظهار داشت : پس از برگزاری دوره مربی گری در صدد این هستیم تا دوره دانش افزایی رشته های موتورسواری در استان برگزار کنیم، بیشترین استعداد و علاقه مند  در استان هم در شهرستان های بوشهر در رشته های موتورسواری است و ریس در هستند، موتورسواران اعلام آمادگی کرده اند و درخواست کرده اند که دوره های دانش افزایی در رشته های مختلف داشته باشیم.
تا به حال برگزاری دوره آموزشی به این صورت و با نظارات فدراسیون در استان نداشتیم و برگزاری دوره ها خیلی خوب و تاثیرگذار است و باعث می شود موتورسواران ما به روز شوند.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها