خانه اخبار کیانی: با توجه به افزایش قیمت ارز نیارمند توجه و حمایت های وزارت ورزش هستیم

شناسه: ۹۰۶ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۸/۲۱ - ۱۳:۱۵ بازدید: ۵۷۹ نسخه چاپی:

مجمع عمومی سالیانه ۱۳۹۹

کیانی: با توجه به افزایش قیمت ارز نیارمند توجه و حمایت های وزارت ورزش هستیم

در سال گذشته در تنها رشته‌ای که مدعی هستیم، نتوانستیم دررویدادی بین المللی شرکت کنیم

سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: با توجه به افزایش قیمت ارز و هزینه های سنگین مسابقات، شاهد ریزش ورزشکاران هستیم که امیدوارم با حمایت های وزارت ورزش، مشکلات ما برطرف شود.


به گزارش مافیری، شهزاد کیانی، سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در مجمع عمومی عادی این فدراسیون اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم تا فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی، جایگاه خود را میان فدراسیون‌های ورزشی پیدا کند. 

سرپرست فدراسیون ادامه داد: سال پر فراز و نشیبی را پشت سر گذاشتیم که با سیل لرستان و خوزستان، تغییر ریاست فدراسیون و شیوع کرونا همراه بود. ما تمام امکانات فدراسیون را به خاطر وظیفه انسانی خود بسیج کردیم و علاوه بر کمک های مومنانه، مردم گرفتار در سیل را با خودروهای آفرود به مناطق امن انتقال دادیم. 

کیانی گفت: ما خود را از 26 فروردین مقید به برگزاری مسابقات کردیم و برای  14 کمیته فدراسیون، 70 مسابقه پیش بینی شده بود. خوشبختانه تمامی استان های میزبان، وظایف خود را به خوبی انجام دادند و با وجود مشکلات، عملکرد موفقی داشتند، مسابقات اتومبیلرانی سرعت و موتور سرعت در پیست آزادی برگزار شد. 

وی تصریح کرد: خروجی مسابقات ما باید تیم ملی باشد ولی تنها رشته ای که امکان رقابت برای ما در سطح بین المللی وجود دارد، موتور کراس است در سال 98 اما به دلیل کمبود بودجه و امکانات نتوانستیم در رویدادی بین المللی شرکت کنیم. 

کیانی گفت: کمیته آموزش ما بارها دچار تغییرات و برنامه های مختلفی ارائه شد که مشکلات زیادی هم به وجود آمد. با برگزاری جلسات، کمیته آموزش در مسیر درست خود قرار گرفت. 

وی گفت: ما در اجلاس فدراسیون جهانی، میزبانی مسابقات دریفت آسیا در سال 99 را پیشنهاد دادیم که به حضور بازرسان به دلیل شیوع کرونا به سال 1400 موکول شد. ما همچنین دو کرسی جهانی در کمیته های موتورسواری و اتومبیلرانی ناتوانان جسمی کسب کردیم. 

کیانی در پایان گفت: با توجه به افزایش قیمت ارز و هزینه های سنگین مسابقات، شاهد ریزش ورزشکاران هستیم که امیدوارم با حمایت های وزارت ورزش، مشکلات ما برطرف شود.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها