خانه اخبار دکتر علی‌نژاد: امیدوارم هر چه زودتر انتخابات را برگزارکنیم ولی با توجه به شرایط کرونا فعلا مقدور نیست

شناسه: ۹۰۷ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۸/۲۱ - ۱۳:۴۰ بازدید: ۶۰۳ نسخه چاپی:

دکتر علی‌نژاد: امیدوارم هر چه زودتر انتخابات را برگزارکنیم ولی با توجه به شرایط کرونا فعلا مقدور نیست

معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: امیدورام هر چه زودتر بتوانیم انتخابات را برگزار کنیم ولی با توجه به شیوع گسترده کرونا، فعلا چنین کاری مقدور نیست.

به گزارش مافیری، مهدی علی‌نژاد، معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای وزارت در مجمع عمومی عادی فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی اظهار داشت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی وظایف و اهدافی در حوزه همگانی و حرفه‌ای دارد ولی هنوز به جایگاه اصلی خود نرسیده است. فدراسیون در حوزه قهرمانی، جایگاه مشخصی در آسیا و جهان ندارد و هزینه 16 میلیون تومانی اعزام‌ها در سال 98 نشان می دهد که کار جدی در این مورد انجام نشده و جای تاسف دارد. 

معاون وزیر ورزش ادامه داد: در زمینه همگانی هم اگر فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی بتواند، نقش خود را به خوبی ایفا کند، فرهنگ سازی بزرگ و مهمی انجام خواهد شد. در این مورد هم هنوز به اهداف خود نرسیده‌ایم. 

علی‌نژاد در خصوص موضوع واردات موتورهای ورزشی گفت: اختیار و امتیاز واردات موتور ورزشی به فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی واگذار شده بود که تبعاتی برای این فدراسیون داشت. من برای اینکه شبهات از بین برود، این امتیاز و اختیار را لغو کردم و کارگروهی در وزارت ورزش با مشارکت فدراسیون تشکیل شد تا ضمن بازنگری آیین نامه واردات موتور، مجوز این کار به قهرمانان ورزشی داده شود. 

وی تصریح کرد: در واقع، حق یک امضای طلایی به رئیس فدراسیون در مورد واردات موتور اعطا شده بود که به خودی خود، شبیه برانگیز بود. این گونه اقدامات و تصمیمات نباید باعث حاشیه سازی شود. بازنگری در آیین نامه واردات موتور انجام شده و به زودی به فدراسیون ابلاغ خواهد شد. 

علی‌نژاد در مورد انتخابات فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی گفت: امیدورام هر چه زودتر بتوانیم انتخابات را برگزار کنیم ولی با توجه به شیوع گسترده کرونا، فعلا چنین کاری مقدور نیست.

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها