خانه اخبار محمد مهری : مسابقه اتومبیلرانی مشهد با هدف حفظ انگیزه برای ورزشکاران برگزار شد

شناسه: ۹۰۸ تاریخ خبر: ۱۳۹۹/۸/۲۴ - ۱۲:۳۰ بازدید: ۸۲۷ نسخه چاپی:

باید همسو با سیاست های فدراسیون و هیئت استان عمل کنیم

محمد مهری : مسابقه اتومبیلرانی مشهد با هدف حفظ انگیزه برای ورزشکاران برگزار شد


قهرمان رشته اتومبیلرانی سرعت کشور: باید با تدبیر و رعایت چیزی فراتر از پروتکل های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، بتوانیم مسابقات را با شرایط خاص شروع کنیم و نگذاریم انگیزه ورزشکاران ازبین برود.


محمد مهری قهرمان رشته اتومبیلرانی سرعت کشور: پس از شیوع ویروس کرونا و فراگیری این بیماری، مسابقات کشوری و استانی تعطیل شد و بعد از گذشت ماه ها زمان و بهتر شدن شرایط در استان خراسان شاهد برگزاری مسابقه ای با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی بودیم، خوشبختانه بدون کوچک ترین مشکلی مسابقات در 6 کلاس برگزار شد و به نفرات برگزیده کاپ و لوح اهدا شد؛ یکی از اهداف برگزاری این مسابقات زنده ماندن انگیزه در بین ورزشکارانی که با هزینه های زیاد در این رشته فعالیت می کنند بود.

ورزشکاران برای آماده سازی خودرو ها هزینه زیادی کرده اند و فقط در پیست می توانند از خودروهایشان استفاده کنند و متاسفانه شرایط به سمت و سویی می رفت که ورزشکاران دلسرد می شدند.

باید با کمک هم این رشته را زنده نگه داریم، اتومبیلرانی یک رشته انفرادی است و ورزشکار داخل خودروی شخصی خودش است و برای رعایت پروتکل ها مشکل خیلی کمتر است.

مهری اظهار داشت: امیدواریم مجددا شاهد برگزاری مسابقات در کشور باشیم، ورزشکاران و قهرمانان بزرگی در استان داریم که تجربه زیادی در این رشته دارند، تعداد بسیار زیادی ماشین داریم که در پارکینگ بدون استفاده مانده اند، باید تدبیری بیندیشیم و حتی با رعایت کردن چیزی فرا تر از پروتکل های اعلام شده از سوی ستاد مقابله با کرونا، بتوانیم مسابقات را با شرایط خاص شروع کنیم و نگذاریم انگیزه این عزیزان ازبین برود.

قهرمان اتومبیلرانی کشور در خصوص پروتکل های رعایت شده در مسابقات اتومبیلرانی اظهار داشت: تمرین در ورزشگاه ثامن بود که محیطی خارج از شهر است و به هیچ عنوان به جز راننده هیچ فردی دیگری اجازه حضور داده نشد، همچنین با فاصله زمانی مشخصی تمرینات برگزار شد در قسمت پیت استاپ هم تلاش کردیم با رعایت تمام فواصل انجام دهیم.

 در روز مسابقه هم داور ها حضور داشتند و تعداد خیلی محدودی از خانواده ورزشکاران که با در نظر گرفتن جایگاه مخصوص و با فاصله حداکثری هدایت شدند، انواع مواد ضد عفونی کننده هم در طول برگزاری مسابقه در نظرگرفته شد.

 وی اظهار داشت ما باید در مسیر حرکت فدراسیون و همسو با سیاست های فدراسیون و هیئت استانی حرکت کنیم، در حال حاضر آقای گرایلی در استان خراسان رضوی رئیس هیئت هستند و ما ورزشکاران باید با هیئت همکاری موثری داشته باشیم تا بتوانیم دلسوزانه این رشته ورزشی را به اهداف خودش برسانیم، امیدوارم با گذر از ویروس کرونا برگردیم به رقابت های شیرین و نفسگیری که جزو جذابیت های رشته اتومبیلرانی است.

اخبار مرتبط

سامانه جامع اعضا فدراسیون
خدمات سامانه
تازه ترین خبرها